Novinky a tipy

Registrace jednoduše a rychle s pomocí QR kódu [30.08.2013]

Od dnešního dne je provést převod registračního poplatku pmoc QR kódu. Jak to funguje?

Základem je to, abyste měli správu svého bankovního účtu v (mobilní) aplikaci, která snímání QR kódů umožňuje. Naštěstí v dnešní době už tuto technologii podporuje naprostá většina českých bank (FIO, KB, RB, ČSOB, era, air bank, ČS, ...). Pak už stačí jen postupovat ze stránky registrace, program zaregistrovat. V posledním kroku se Vám vedle již známých platebních tlačítek objeví obrázek QR kódu, na monitor s tímto kódem nasměrujete kameru mobilního telefonu, telefon potřebné údaje okamžitě sejme, pak už stačí platbu jen potvrdit. I později můžete QR kód zobrazit a to kliknutím nad odkaz v emailu, který vám hned po registraci přijde.

I když se údaje pro platbu načtou bleskově, jedná se o běžný bankovní převod. Tedy bez zbytečných poplatků, často je platba provedena jen do několika hodin. Proto Vám tento způsob platby (nejen při registraci Connection Meteru) velmi doporučuji.

ConMet QIP Plugin 2.1, vše důležité i do okna QIP [20.05.2013]

plugin

Nová verze pluginu, který umožňuje zobrazit obsah plovoucího okna v okně QIP, je nyní ke stažení na stránce pluginu.

Do pluginu byla doplněna podpora funkce zobrazit plochu Windows.

Pokud používáte QIP a chcete přímo z QIP posílat SMS, nechat si oznamovat novou poštu, vidět v QIP kalendář atd, určitě si plugin nainstalujte.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedna adresa o kterou se s vámi rád podělím [14.05.2013]

Když jsem promazával a třídil záložky v prohlížeči, objevil jsem jednu adresu, na kterou jsem kdysi dávno narazil a uložil si ji. Jedná se archiv starých, starších a ještě starších stránek, které jsou uloženy v archivu.

Určitě si rádi zavzpomínáte na začátky serverů idnes.cz a seznam.cz, objevíte jak tehdy stránky vypadaly a o čem se kdysi psalo.

Stránka poslouží i těm, kteří hledají možná už dávno smazaný článek, který četli na Internetu.

Jestli chcete stejně jako já zavzpomínat na staré časy, kdy jsme se na Internet připojovali jen na chvilku ve společnosti pískajícího modemu, pak si určitě nenechte ujít adresu:

http://web.archive.org